Українці цього року оформили «теплих кредитів» майже на 700 мільйонів

Українці цього року оформили «теплих кредитів» майже на 700 мільйонів

За повідомленням прес-служби Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України з початку 2019 року за урядовою програмою «теплих» кредитів оформлено компенсації з держбюджету на суму майже 700 міліонів гривень для 63 тисяч домогосподарств. Це складає дві третини від усього прогнозованого обсягу кредитування цього року – 1,1 мільярда гривень.
Тільки на минулому тижні для термомодернізації будинків залучено близько 90 мільйонів гривень «теплих кредитів». Більша частина, 50 млн.гривень —об’єднаньнями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). 185 об’єднань стали учасниками, це рекордний показник з 2014 року; Ще 40 млн. гривень виділено на компенсацію витрат на утеплення приватних будинків та понад 2 млн гривень — придбання твердопаливних котлів.
Крім того, у поточному році. впроваджено 140 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів» на реалізацію яких виділено більше 140 млн грн із місцевих бюджетів.
Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав всіх зацікавлених в утепленні також користуватися місцевою підтримкою. «Завдяки державній та місцевій програмам здешевлення «теплих кредитів» можна заощадити до 80% витрат на енергоефективні заходи», — зазначив він.
 23.05.2019
 (122 просмотров)